+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Стоматологія «Сан-Марко» Дніпро

Оснащеність кабінетів, мультидисциплінарна майстерність, високий професіоналізм фахівців, рівень цін - дозволяють отримати стоматологічну допомогу в повному обсязі, від гігієнічної чистки зубів до імплантації, ортодонтії та протезування з гарантією і щорічним профілактичним оглядом.


Затишна атмосфера клініки, привітний і уважний персонал, прийом у зручний час - все це допомагає зняти стрес, викликаний необхідністю візиту до стоматолога.

Ваша безпека

У клініці працюють програми «АнтиСНІД» та «Антигепатит». Якість стерилізації контролюють комп'ютер та індикатори, а всі стерильні пакети відкриваються в присутності пацієнта.

Автоклав Europa B EVO - автоклав останнього покоління розроблений компанією Techno-GAZ (Італія) повністю виключає ятрогенное інфекцірованіе. Це високотехнологічний автоклав з комп'ютерним контролем циклів стерилізації - будь-які відхилення в процесі стерилізації будуть виявлені з подальшим їх усуненням. Одна з переваг перед звичайними автоклавами - вакуумна стерилізація, що є необхідною умовою при стерилізації порожніх інструментів.

Ми досягли найвищих результатів завдяки комплексному поєднанню сучасного обладнання та ефективних розчинів. Пацієнту гарантована повна безпека.

Оплата

Для зручності оплати в клініці «Сан-Марко» встановлено термінал безготівкового розрахунку через Visa і MasterCard.

+38 (067) 630-81-70