+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Блискучий білий - це так просто!

Всі ми з дитинства володіємо красивими, білосніжними зубами. Але в перебігу життя зуби схильні темніти і міняти свій відтінок. Це залежить від способу життя, харчування або через вплив деяких лікарських препаратів. Найчастіше причиною появи нальоту і плям на зубах є кава, напої з барвниками, тютюнові вироби. Такі плями знаходяться в верхньому шарі емалі. Однак деякі плями можуть знаходяться в глибоких шарах емалі зуба або в дентині і можуть бути пов'язані зі спадковістю або застосуванням таких лікарських препаратів, як антибіотики тетрацекліновой групи.

Відбілювання Beyond є ефективним для будь-якого з типів плям - і поверхневих і тих які знаходяться в більш глибоких шарах.

Апарат Beyond впливає на зубні тканини променем блакитного світла високої інтенсивності і довжиною хвилі в діапазоні 480 - 520 нм. Спеціальні оптичні лінзи, фільтруючі шкідливий інфрачервоний і ультрафіолетове світло спільно з запатентованим відбілюючим гелем гарантують 100% безпеку і високу ефективність відбілювання зубів.

Результаты отбеливания
Результаты отбеливания

Тривалість процедури відбілювання зубів не перевищує 30 хвилин і проходить в одне відвідування. Результати зберігаються на термін до двох років з відсутністю побічних ефектів.


Одним з показників здоров'я, молодості і успіху є білі зуби. Білий колір дає відчуття легкості і позитивності. Також легкі і необтяжливі сучасні технології, за допомогою яких стоматологи домагаються білосніжної усмішки. Сучасний динамічний темп життя і брак вільного часу визначили один з основних вимог до відбілювання зубів - процедура повинна бути швидкою і результативною.

Отбеливание зубов Beyond

У клініці «Сан Марко» доктора зроблять вашу усмішку сяючою, перловою всього лише за одну процедуру, витративши на неї 30 хвилин.

Апаратне відбілювання зубів системою Beyond - це один з високоефективних, безпечних і самих оперативних методів відбілювання зубів всього за одне відвідування. В основі лежить технологія з використанням холодного світла, що зводить до мінімуму ризик опіку пульпи і дискомфорт пацієнта під час прийому. Процедура відбілювання дозволить гідно оцінити її простоту, швидкий результат і нешкідливість. Зробити зуби білими - значить змінитися в кращу сторону, позбутися багатьох комплексів, пов'язаних з зубами, набути впевненості в собі.

Лікар стоматолог
Смаль Аліна