+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Керамічні вініри

Вінір – це тонке облицювання з товщиною від 0,5 - 0,7 мм, він покриває передню поверхню зуба, покращуючи його зовнішній вигляд.

Альтернативою керамічним коронкам стало саме облицювання поверхні зуба. Її переваги полягають у тому, що для виготовлення облицювання потрібно трохи часу, на її поверхні не буває плям, вона надає зубу натуральний вигляд.

Для виготовлення фарфорових вінірів необхідно всього два візити в стоматологічну клініку. При першому візиті стоматолог готує зуб, вибирає колір майбутнього облицювання, знімає зліпок і на вимогу встановлює тимчасовий вінір. Через один-два тижні (час, необхідний на виготовлення фарфорового вініра) призначається другий візит до стоматолога, коли відбувається установка вінірів.

Облицювання протипоказана пацієнтам, у яких недостатня кількість емалі на зубах, нездорові або ослаблені зуби, прямий прикус або бруксизм. Одним з головних недоліків облицювання є те, що воно ламається і після поломки його вже неможливо відновити. В такому випадку виготовляється новий вінір. Якщо облицювання просто зіскакує, то стоматолог зможе заново закріпити його на зуб.