+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Пародонтологія, лікування гінгівіту, озонотерапія

Пародонтологія - це один з розділів стоматології, що займається лікуванням і профілактикою захворювань опорного апарату зуба, тобто пародонту. Пародонт - це ясна, періодонт, кісткова тканина альвеоли, цемент кореня - тобто органи і тканини, що оточують зуб. За статистикою 86% дорослого і 65% дитячого населення страждають захворюваннями пародонту. Тому в нашій клініці ми надаємо великої ваги лікування цього виду патології. Найбільш часті захворювання, що зустрічаються в пародонтології - гінгівіт, пародонтит, пародонтоз.

Гингивит лечение

Гінгівіт - це поверхневе запалення ясен, буває катаральним (із запаленням слизової оболонки). У цьому випадку хворий часто скаржиться на кровоточивість ясен і неприємний запах з рота. У порожнині рота можна побачити почервоніння і набряк слизової оболонки ясен. При гіпертрофічному гінгівіті ясна може збільшуватися в розмірах і гипертрофироваться. У деяких випадках ясна навіть може закрити половину і більше поверхні зубів. Виразковий гінгівіт - це серйозне захворювання, що супроводжується ділянками виразкового ураження і некрозом ясен (омертвінням).

Пародонтити.
Розрізняють 3 ступеня тяжкості пародонтитів. При легкому ступені пацієнти скаржаться на свербіж в яснах, неприємний запах з рота і наявність зубних відкладень. Уже в цій стадії між зубом і яснами можуть з'явитися щельовідні простір, які називаються патологічним зубодесневой кишеню. При середньому ступені тяжкості пародонтиту патологічні зубо ясенні кишені ще поглиблюються, з'являються більш глибокі кісткові кишені. Хворі скаржаться на сильні болі в зубах, яснах, важкий запах з рота. Страждає при цьому і загальний стан пацієнта. В результаті може розвинутися ротової хрониосепсис - найважча інтоксикація організму. В тяжкого ступеня пародонтиту, зуби починають розхитуватися аж до повного випадання.

Пацієнтам з втраченими зубами з метою раціонального протезування, збереження обсягу альвеолярної кістки, зменшення перевантаження природних зубів проводиться встановлення дентальних імплантантів. За один візит пацієнт виходить з "новими тимчасовими зубами" і впевненою посмішкою.


Багато людей, які стикалися у своєму житті з стоматитов і гінгівітом прекрасно пам'ятають цей довгий процес лікування: полоскання, ротових ванночок, пародонтальних пов'язок. Але тепер це все в минулому. З появою в стоматології «Сан Марко» апарату Ozonymed лікування стало більш швидким, якісним і абсолютно безболісним для пацієнта. Принцип його роботи побудований на виробленні озону: це газ, який має дуже потужні бактерицидні, антивірусні, імуностимулюючі ефекти.

Я мала можливість сама, на своїй практиці, переконатися в ефективності апарату Ozonymed при лікуванні гінгівіту і стоматитів. До нас в клініку «Сан Марко» часто звертаються пацієнти зі скаргами на набряклість і кровоточивість ясен, в процес їх лікування ми включили сеанси озонотерапії і були просто здивовані результатами. Звичайне лікування гінгівіту займає близько двох тижнів, а в даних ситуаціях ефект було видно вже після другого сеансу Ozonymed.Також за допомогою озону можна лікувати стоматити, герпес, кандидоз. Застосування Ozonymed дуже ефективне і просто необхідне при лікуванні багатьох стоматологічних захворювань.

Лікар стоматолог
Смаль Аліна Володимирівна