+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Імплантація зубів

Втрата зубів для людини - це справжня трагедія. Відразу стає дуже незручно їсти, говорити, з'являються неприємні відчуття і скутість в спілкуванні. Однак виправляти ситуацію багато хто не поспішають. З дитинства пам'ятають, з якими зусиллями доводилося затягувати себе в кабінет стоматолога і терпіти біль.

Дійсно обладнання двадцятирічної давності могло викликати тільки панічний страх. Сьогодні ж все зовсім по-іншому. Завдання фахівця - не просто відновити ваші зуби, але і створити для вас максимально комфортну обстановку. У стоматологічній клініці «Сан Марко» ви зможете забути про черги, перегляді лякаючих плакатів на стінах і нав'язливих думках про майбутню процедуру. Ми пропонуємо вам затишно розташуватися в холі за чашкою кави або чаю і погортати журнали, а в кабінеті налаштуватися на приємні, розслаблюючі звуки музики.

Имплантация зубов Дніпро

Що стосується самої процедури відновлення зубів, то завдяки новим технологіям вона стала ще більш ефективною і менш енерговитратною.

Чим добра імплантація


По-перше, за допомогою неї можна виправити дефекти зубного ряду будь-якої довжини.

По-друге, імплантати застосовують для виправлення серйозних дефектів зубного ряду. Вони виступають в якості опори для мостоподібного протеза. У деяких випадках вирішити проблему можна тільки таким способом.

По-третє, завдяки імплантатам кісткова тканина відчуває таке ж навантаження, як і при натуральних зубах. Кістка не стає нижче або вже. Як правило, коли випадає зуб, починається природний процес атрофії кісткової тканини. Якщо поставити мостовідний протез, він все одно буде тривати, імпланти ж його зупиняють.

По-четверте, імплантація допоможе, навіть якщо у вас не залишилося жодного зуба. Знімні протези, які будуть спиратися на імпланти, дозволять краще зафіксувати конструкцію. Ви помітите, як легко і зручно буде пережовувати їжу. Більш того до подібних протезів набагато простіше звикнути, так як вони займають менше місця і не доставляють ніякого незручності.

Дентальні імплантати


Маленькі титанові гвинти або циліндри, які за формою імітують зубний корінь, з'єднують імплантат з кісткою. При установці такого протеза не будуть зачіпатися здорові зуби. Процедура проводиться під місцевим знеболюванням (як при звичайному лікуванні) і займає максимум дві години. Деякий дискомфорт і невеликий набряк пацієнти можуть виявити лише на наступний день.


Дентальний імплантат прекрасно тримається, тому можна не побоюватися, коли їмо улюблені страви. Навіть якщо ви вирішили спробувати зелене тверде яблуко, нічого не трапиться. У той же час при необхідності лікар спокійно, без допомоги інструментів, його зніме.

Відновлені таким чином зуби зовні практично не відрізняються від справжніх. Навіть через десять років вони не втрачають своїх якостей.

Фахівці клініки «Сан Марко» в роботі використовують тільки високоякісні імплантати американських і європейських виробників. Перед застосуванням їх ретельно перевіряють, піддають спеціальній гамма-стерилізації і упаковують в подвійну стерильну упаковку.

Результати застосування дентальних імплантатів


Красива здорова усмішка без застосування наркозу, тривалого періоду звикання і відновлення. Низький відсоток ризику ускладнень і травматизму. Радість від спілкування і кулінарних шедеврів. Можливість не турбуватися про стан своїх зубів дуже довгий час.

Якщо ви сумніваєтеся


Згідно статистиці імплантати ідеально приживаються у 96 пацієнтів з 100, виручають в більшості випадків і в процесі «носіння» не завдають особливого клопоту. Однак є деякі протипоказання і фактори, здатні перешкодити отриманню позитивного результату. Це тютюнопаління, хронічні захворювання і серйозні порушення кісткової тканини щелепи.

Імплантація це велика праця колективу стоматологів, яка спрямований на відновлення здоров'я ваших зубів.


Кожен випадок індивідуальний. Прийшовши в нашу клініку, ви можете розраховувати на привітний прийом, уважне і доброзичливе ставлення фахівців. Стоматологи і ортопеди в невимушеній атмосфері проведуть повну діагностику стану ваших зубів, дадуть професійні рекомендації і з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Подарите зубам красоту!

Приходьте! Ми завжди раді вам допомогти.