+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

 • Реставрація

  Якщо ви пошкодили зуб при травмі або він зруйнувався в результаті ураження карієсом, ви можете відновити такий зуб за допомогою реставрації зубів. Така процедура поверне вашим зубам красиву форму, білизну і приголомшливий блиск. Реставрацію зубів застосовують, коли потрібно виправити прикус, вирівняти зуби, усунути відколи або підкоригувати зруйновану коронку зуба.

 • Імплантація

  В останні роки все частіше в переліку послуг сучасних стоматологічних клінік зустрічається термін імплантація. Він означає закріплення в кістці титанового штифта на місці відсутнього зуба, з подальшим на ньому протезуванням. Наша клініка займається професійно імплантацією більше 10 років, виховавши не одну плеяду імплантологів.

 • Вініри

  Вінір - це тонка облицювання з товщиною від 0,5 - 0,7 мм, він покриває передню поверхню зуба, покращуючи його зовнішній вигляд. Вініри встановлюють в тих випадках, коли потрібно приховати щілини, відколи, змінити колір або форму зубів. За рахунок відсутності металу та інших непрозорих елементів в своїй конструкції вініри мають відмінні косметичним властивістю.

 • Відбілювання

  Чи задоволені Ви зовнішньому виглядом своєї посмішки? Або ж колір ваших зубів змушує вас посміхатися рідше? Вас турбує те, що колір ваших зубів змінюється від чаю, кави або куріння? Вершина технології відбілювання зубів Beyond дозволить вам в найкоротші терміни здивувати всіх своєю посмішкою.

 • Ортопанорама

  Перш, ніж прийти на консультацію до лікаря стоматолога необхідно мати розгорнутий знімок зубів і кісткової структури щелеп. Цим Ви гарантуєте повноцінний об'єм послуги, а не косметику видимої частини зубів.

Про клініку

Клініка «Сан Марко» - стоматологія комфорту і життєвої енергії, зручно розташована в центральному районі Дніпра, в райському куточку на проспекті Гагаріна 108 (як і головна площа Італії з такою ж назвою розташована в центрі Венеції!) - можна легко дістатися будь-яким видом транспорту, для власників автотранспорту обладнані під'їзні шляхи і безкоштовна парковка. До речі, площа Сан Марко була вимощена світлою цеглою більш семи століть назад і збереглася до наших днів.

Продуманий інтер'єр, лаунж-музика, ароматерапія, привітний чуйний персонал - все направлено на те, щоб зняти Ваше занепокоєння і підготувати до подальших процедур. У затишному розслабляючий холі Вам запропонують чай з м'ятою, журнали, каву, капучино.

На відміну від інших клінік назву «Сан Марко» не нагадує зайвий раз про лікувальний заклад, запрошує до лікаря свіжим ароматом здорового життя.

Наші переваги

Оснащеність кабінетів, мультидисциплінарна майстерність, високий професіоналізм фахівців, рівень цін - дозволяють отримати стоматологічну допомогу в повному обсязі, від гігієнічної чистки зубів до імплантації, ортодонтії та протезування з гарантією і щорічним профілактичним оглядом.

Відгуки пацієнтів:

Дуже задоволена лікуванням в стоматології Сан-Марко.
Марія И., 35 років
Врятували зуб, який в двох інших клініках хотіли видалити, за що дуже вдячна.
Ганна Т., 22 роки
Ставив коронки з оксиду цирконію в передній зоні, робота складна і об'ємна. Дуже приємно, що в клініці є фіксований прайс, за яким можна зрозуміти кінцеву вартість роботи. Результат перевершив всі мої очікування, висловлюю величезну балгоадрность Негоді Ользі Олегівні, що наполягла на цьому виді коронок і за кінцевий результат!
Євген Ч., 27 років

Підпишіться на новини

Будьте в курсі останніх новин та акцій нашої клініки! Стоматологічні статті