+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Реставрационное отбеливание

Наші клінічні рішення по реставрації зубів, і реставраційному відбілюванню зубів, альтернативні коронкам і вінірами викликають величезний інтерес у пацієнтів і колег. Грамотне використання цих можливостей відкриває широкі можливості. Цьому сприяє три вагомі причини.

По-перше, відмінний естетичний результат відразу в цей же день. Аж до тотальної зміни кольору всіх зубів в зоні, видимій при посмішці, навіть в тих випадках, коли звичайне відбілювання (Luma cool, Zoom та інші системи) не справляється. По-друге, дешевше в 2-3 рази будь-якої керамічної коронки або винира. По-третє, оборотність дій (можна повернутися до вихідного стану) і можливість корекції результату через будь-яку тривальсть часу.

Отже, відповідні форма і колір зубів знайдені, і час показав їх зручність при функціонуванні - тобто під час їжі, мови, під час сміху. Адже розліт губ при посмішці у всіх різний і залежить від настрою; в кріслі ж у стоматолога настрій напевно було не саме райдужне, тому деякі моменти відразу можна було пропустити... Цей задовольняючий вас результат можна «скопіювати», зберегти і втілити в майбутньому, через кілька років - в порцеляні, цирконі, або в тому матеріалі, який в майбутньому може з'явитися.

Цей метод лежить в основі більш глобальних рішень в антивікової стоматології (anti age) - адже наші органи мають ті чи інші механізми регенерації, а зуби тільки зношуються і самі по собі не відновляться.

Із самої назви реставраційне відбілювання зубів, слід, що зуб відреставрують, тобто замінять всі старі пломби, усунуть тріщини емалі, наростять зношену частину зуба, покращать колір, додадуть мікрорельєф, щоб відблиски виходили природні - словом зуб оновиться-омолодиться. Цей метод є альтернативою коронкам і вінірами. Віддаючи перевагу цьому методу, можна бути впевненим в тому, що це щадний спосіб, в якому відсутній будь-який радикальне втручання в структуру зубної емалі. Механічного впливу на зуб не чиниться, обточування проводити не потрібно. Таке відбілювання полягає в нанесенні спеціального складу на Ваш власний зуб. У стоматологічних клініках реставраційне відбілювання часто застосовується як консервативний метод для вирішення проблем плям на зубах. Вагомими перевагами цієї техніки є швидкий результат, вартість і можливість коригування.

Підсумок процедури помітний в день її проведення. Вона є безболісною і зазвичай одноразової. З її допомогою можна повністю змінити колір всіх зубів в зоні, видимої при посмішці, навіть в тих випадках, коли звичайне відбілювання неефективно. Вартість реставраційного відбілювання приблизно в 2-3 рази дешевше винира або коронки. Ще однією вагомою причиною є можливість повернутися до вихідного стану або провести потрібні зміни через будь-яку тривалість часу. На жаль, не завжди пацієнт правильно визначає потрібний колір емалі, найчастіше бажаний відтінок виявляється занадто білим, і якщо така ситуація трапляється після установки вінірів, то виправити це досить складно і дорого. Що стосується реставраційного відбілювання зубів, то Ви завжди зможете щось скорегувати або доповнити. Якщо результат повністю Вас влаштовує, в подальшому його можна буде втілити в більш довговічному матеріалі, наприклад, порцеляні або цирконі.


Цей метод може стати для Вас найкращим рішенням, якщо:
  • на Ваших зубах є білі або темні плями або сліди срібних пломб
  • Ви віддаєте перевагу лікуванню, що припускає найменше втручання і відсутність сильного механічного впливу
  • Ви шукаєте економічний варіант вирішення проблеми
  • Ви готові посвятити свой час і сили на ретельний догляд за новою посмішкою
  • Ви не зловживаєте кавою і не є завзятим курцем