+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Ортодонтія

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням порушення положення зубів та аномалій прикусу. Формування правильного прикусу - це не тільки естетична сторона лікування, але і попередження розвитку різних захворювань зубів і щелепи. Вважалося, що таке лікування може проводитися тільки в період формування зубо-щелепної системи, тобто у дітей і підлітків. В даний час з'явилися нові конструкції, що дозволяють проводити ортодонтичні корекції з хорошими результатами як у дітей, так і у дорослих.

Damon System

Біоадаптивна терапія. Небувале досягнення в ортодонтії.Сучасним напрямком в ортодонтичному лікуванні є використання лінгвальних або "невидимих" брекетів (це допомагає уникнути естетичного дискомфорту), а також invisiline-техніки і великої різноманітності кап, які дають можливість виправити прикус без допомоги брекетів.


Самолігуюча система Damon 3 – це нова, більш естетична версія революційної технології Damon, яка завоювала за останні роки величезну популярність у всьому світі завдяки своїй неперевершеній ефективності.

Нарушение прикуса
До и после ортодонтического лечения

Завдяки особливостям конструкції брекетів Damon 3, тертя при переміщенні зубів під час ортодонтичного лікування в сотні разів менше, ніж при використанні традиційних брекет-систем. Це дозволяє досягти чудових результатів за менший термін, набагато рідше вдаючись до видалення зубів.

Суперм'які контури і закруглені краї забезпечують максимальний комфорт пацієнта. Систему дуже легко коригувати. Брекети Damon 3 – єдина система в світі, яка без утомляющих незручних лігатур надає відчуття "чотирьох міцних стін", вона повністю контролює і виправляє положення зубів в короткі терміни: брекет до брекета - зубок до зуба. Доведено, що в порівнянні з традиційними системами система Damon дозволяє провести лікування в середньому на 6 місяців швидше ... при менших діючих силах!

У нашій клініці ортодонтичну допомогу надають дітям і дорослим. Саме дорослі становлять значний відсоток серед пацієнтів, що свідчить про відсутність вікових обмежень для успішного вирішення стоматологічних проблем.

Ми хочемо бути кращими, тому використовуємо найякіснішу і, відповідно, найдорожчу апаратуру з представлених на світовому ринку!


Зразки брекетів

 • верх-кераміка, низ-комбіновані брекети

  /img/braces/breket1.jpg

  Керамические брекеты
 • верхня щелепа кераміка, нижня щелепа сапфір

  /img/braces/breket-2.jpg

  Сапфировые брекеты Дніпро
 • лінгвальні брекети

  /img/braces/breket-3.jpg

  Лингвальные брекеты. Дніпро
 • металева брекетсистема без кольорових лігатур

  /img/braces/breket-4.jpg

  Брекеты Дніпро
 • металеві брекети з кольоровими лігатурами

  /img/braces/breket-5.jpg

  Цветные брекеты Дніпро
 • сапфірові брекети, посилені металевим пазом

  /img/braces/breket-6.jpg

  Сапфировые брекеты Дніпро
 • безлігатурні брекети (замкові)

  /img/braces/breket-7.jpg

  Біоадаптивна брекетсистема, металева

  Безлигатурные брекеты
 • безлігатурні брекети (замкові)

  /img/braces/breket-8.jpg

  Брекетсистема міні (з керамічної накладкою)

  безлигатурные брекеты
 • безлігатурні брекети (замкові)

  /img/braces/breket-9.jpg

  Самолігуючі брекети GC

  Брекеты