+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Муратова Елена Александровна и Коваленко Виктория

Сучасна стоматологія надає пацієнтом стільки можливостей мати гарну посмішку і здорові зуби, що не скористатися таким шансом просто неможливо. Уже давно в сучасній стоматології реставрація зубів стала основним методом відновлення пошкоджених або зруйнованих карієсом зубів.


У всі часи люди прагнули до красивої усмішки і спроби заміщення втрачених зубів проводилися з давніх часу. Однак тільки в ХХ столітті стоматологія досягла того рівня, коли штучні зуби стали по міцності і по зовнішньому вигляду не відрізнятися від своїх власних. Всього близько 100 років тому штучні зуби були настільки ненадійні, що перед прийомом їжі їх потрібно було виймати. Тоді тема проблем, пов'язаних з зубами була неналежною.

 
Сотні років тому
     
Наш час
     
 

Красива посмішка привертає до людини увагу оточуючих, робить його більш привабливим. Далеко не кожен може похвалитися бездоганною естетикою зубів, однак це не привід для засмучення. Новітні стоматологічні технології і матеріали допоможуть виправити вроджені дефекти, усунути пошкодження, отримані в результаті травм, вилікувати хворі зуби, надати їм сяючу білизну і здоровий блиск.

Все це можливо сьогодні, завдяки косметичної реставрації, що дозволяє відновлювати навіть зруйновані вщент зуби. Спеціальні процедури приведуть ваш рот в порядок, а різницю між відновленими і здоровими зубами практично неможливо буде побачити.

Косметична реставрація – це поєднання лікування зубів з художньою роботою, спрямованою на надання їм найбільш естетичного вигляду. У процесі реставрації лікар може розширити або звузити зуб, вкоротити або подовжити його, змінити товщину, закрити міжзубні щілини, поліпшити колір зуба, поміняти його положення - висунути сильно нахилений або поставити на місце випираючий. Без перебільшень, художня реставрація здатна подарувати вам ідеальну посмішку, яку можна порівняти з справжнім витвором мистецтва.

В нашій стоматологічній клініці застосовуються реставраційні матеріали, що дозволяють відновити функціональність, відтінок кольору, рівень прозорості і анатомічну будову, характерні для здорових природних зубів. В процесі роботи лікар-реставратор прагне залишати в живих нерви і не обточувати зуб. Вибір матеріалів і технології лікування здійснюється суто індивідуально відповідно до клінічної ситуацією і показаннями конкретного пацієнта. За один прийом можливо відновити не один, а кілька зубів, навіть якщо вони досить сильно зруйновані.

Приділяйте красі і здоров'ю своїх зубів належну увагу, адже посмішка цілком може стати вашою кращою прикрасою!

Ви більше не ховайте свою посмішку!

Красивая улыбка - это так естественно!

Вона - найкращий ключ до людських сердець.