+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

Новий апарат «Vector Paro» - лідер в області атравматичної терапії

Лікування захворювань пародонту, підтримуюча терапія, профілактика і лікування периімплантита


Унікальна запатентована система - Vector Paro робить те, про що інші лише говорятьФірма Durr Dental вже не один десяток років виступає за прогрес і інновації в стоматології.

Багато стандартних показників були засновані на розробках компанії. Нова система Vector Paro є логічним продовженням удосконалення методу, який довів на практиці, що лікування пародонтиту атравматично і безболісно - на благо пацієнтів.


Надійно, щадяще і атравматично - принцип системи Vector


Звукові і ультразвукові інструменти добре зарекомендували себе на пародонтологічний прийомах в якості альтернативи класичних ручних інструментів. Однак ультразвукові інструменти мають певні недоліки: часто вони мають еліптичну і коливальний рух до поверхні кореня що призводить до небажаних травм тканин пародонта, втрати цементу, відкриття дентинних канальців, перегріву.

Дана система не має собі рівних і постійно вдосконалюється фірмою Durr Dental: принцип Vector - це клінічно доведена атравматична і щадна пародонтальная терапія. При цьому ультразвукова енергія цілеспрямовано змінюється в лінійний напрямок. Завдяки запатентованному резонансному кільцю є можливість використовувати ультразвукову енергію паралельно поверхні кореня. Таким чином завдяки ультразвукової енергії є можливість ефективно і атравматично проводити лікування.

Неповторна тактильна чутливість завдяки лінійному зміні напрямку коливань


Працюючи в пародонтальній кишені з Vector Paro Ви можете повністю покластися на тактильну чутливість. Завдяки зміні напрямку коливань дозволяє стоматологу точно контролювати надчуттєву роботу, так як ультразвукові інструменти працюють абсолютно без вібруючих і коливальних рухів. Уже під час лікування якість оброблюваної поверхні можна тактильно контролювати. Це можливо завдяки лінійному напрямку інструменту. Воно гарантує оптимальну роботу без вібрації і дозволяє проводити контроль, який можна порівняти з діагностичним зондом.

Результат: чиста і відполірована поверхня, яку можливо отримати тільки виключно завдяки запатентованій зміні напрямку лінійного коливання фірми Durr Dental. Даний процес підтримується і оптимізується за рахунок поліруючих частинок суспензії Vector Fluid polish. Щадне лікування за допомогою системи Vector є єдиним методом, що дозволяє розрізняти цемент кореня і відкладення на твердої тканини зуба. Виключно після лікування за допомогою системи Vector відсутні значущі втрати твердих тканин зуба (Kishida et al. 2004).


Принцип системи Vector:

 • Лінійна зміна ультразвукового динаміки на 90° в наконечнику Paro
 • Рух інструменту паралельно поверхні кореня
 • Точне вертикальне відхилення під кутом 90°
 • Відсутність коливання
 • Щадне видалення біоплівки, бактерій і відкладень
 • Чисті відполіровані поверхні
 • Ретельно і щадяще, як ніяка інша система

Система Vector - взаємодія дизайну і функції
Нова система Vector Paro - багатостороннього і універсального застосування

Для кожної клінічної ситуації нова система Vector пропонує правильне рішення. Компанією Durr Dental спільно з фахівцями стоматологічних клінік, для більш ефективної роботи, були розроблені два наконечника Paro і скейлер.

Таким чином система Vector Paro пропонує для всіх ультразвукових застосувань відповідне рішення. Область його застосування, починаючи з видалення надясневих зубних відкладень і продовжуючи підясневих відкладень. Крім того, система незамінна в профілактиці і лікуванні периімплантита.


Особливо чутливий
Оглядова зручна панель дозволяє просте управління.

Дуже зручний
Новий дизайн Paro наконечника дуже ергономічний.

 

Особливо системно орієнтований
Система Vector укомплектована ретельно підібраними один до одного приладдям.

Дуже продуктивний
Велика ємність води дозволяє працювати без підключення до системи постійного водопостачання.

 

Дуже гігієнічний
Закриті щільні поверхні відповідають найвищим вимогам гігієни.

Особливо цілеспрямований
Система Vector укомплектована ретельно підібраними один до одного приладдям.

 

Пародонтальне лікування за допомогою наконечника Paro


Первинна терапія


Важливими цілями первинної терапії є: ретельне видалення біоплівки, мінералізованих частинок біоплівки у вигляді зубного каменю, а також полірування поверхні кореня до глибини ясенної кишені. Мінералізовані частки хоча і не викликають пародонтального запалення, проте все ж є ідеальним живильним грунтом для зростання нової пародонтальними патогенної мікрофлори.

За допомогою інструментів Paro виготовлених з високоякісної хірургічної сталі лікування може бути виконано більш якісно і ефективно. Найдрібніші частинки гидроксилапатита знаходяться в Vector Fluid polish оптимізують полірування кореня зуба і знижують підвищену чутливість після лікування. Карман промивається більш інтенсивно - без освіти аерозолі. За рахунок гідродинамічного ефекту пародонтальні кишені промивається чисто.

Підтримуюча терапія (Recall)

Навіть після ретельного очищення поверхні кореня, через кілька днів, знову з'являються бактерії в пародонтальних кишенях. Тому після первинної терапії необхідно виконувати підтримуючу терапію або підтримуючу терапію пародонтиту (UPT), щоб перешкоджати повторному інфікуванню кишень. Інтервали проведення підтримуючої терапії Recal визначаються для кожного пацієнта індивідуально

Система Vector пропонує для даної форми терапії ідеальні інструменти з гнучкої пластмаси, а також з вуглецевого волокна зонди і профілактичні кюрети. Завдяки чому ризик пошкодження поверхні кореня або небезпека випадкового травмування тканини практично неможливий. У поєднанні з суспензією Vector Fluid polish ефективно видаляється біоплівка і тканини пародонту підтримуються в стані стабільної ремісії. І це особливо щадяще.


Дуже важливо:
 • Цілеспрямовано боротися з причинами пародонтиту
 • Щадно і ефективно видаляти бактерії, біоплівку і зубний камінь
 • Атравматична терапія
 • Видаляти відкладення ефективно і атравматично
 • Максимально зберегти регенеративні тканини
 • Очищення поверхні кореня до дна пародонтального кишені
 • Відсутність ушкодження м'якої тканини або поверхні кореня зуба
 • Ефективно працювати навіть в анатомічно важкодоступних ділянках

Лікування периімплантита за допомогою наконечника Paro

Для збереження здорового стану імплантатів і м'якої тканини навколо імплантатів дуже важливо регулярне і систематичне видалення бактеріального нальоту і біоплівки - в точності як при профілактиці в області гінгівіту і пародонтиту. Імплантати оточені бактеріальним зубним нальотом. Внаслідок цього неминуче виникають запальні процеси м'якої тканини, що в гіршому випадку призводить до втрати імплантату.

Інструменти Vector спеціально розроблені для даного виду терапії. Вони дозволяють ефективно і ретельно очищати поверхні імплантатів, не пошкоджуючи їх. Інструменти зі спеціального вуглецевого матеріалу, а також пластикові інструменти, виготовлені спеціально для обробки поверхні імплантатів, дозволяють успішно проводити лікування периімплантита.Професійна гігієна зубів за допомогою наконечника скейлер


Багатостороннє використання

Новий скейлер наконечник фірми Durr Dental дозволяє виконувати професійну чистку зубів на вищому рівні. Нове в програмі: гнучкі інструменти для наддесневого і поддесневого застосування. П'єзокерамічний привід дозволяє ефективно видаляти відкладення при максимально дбайливому впливі на тканини пародонту. Часткове розбирання наконечника скейлера істотно спрощує якісну очистку та дезинфекції.

Технічне нововведення

Поряд з сучасним, дизайном і новим ергономічним скейлер наконечником шість високоефективних світлодіодів забезпечують прекрасне освітлення навіть трудновідімих ділянок. Стерилізується світлопроводи відрізняються своєю довговічністю і економічністю.