+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

ЛИП 20

Естетичне і довговічне протезування зубів

Пріоритет сучасної стоматології - збереження власних зубів пацієнта. Однак це не завжди вдається. На жаль, це не тільки естетична проблема. У разі втрати навіть одного зуба з часом настає «ефект доміно»: адже зуби «спираються» один на одного і починають розхитуватися. Тому протезування зубів слід проводити вчасно.

Перевагою металокерамічних імплантатів є їх зручність і тривалий термін служби, який обчислюється десятиліттями. Титановий корінь зростається з кісткою і стає частиною щелепи. А за зовнішнім виглядом такі штучні зуби не відрізняються від справжніх: металеву коронку покривають шаром кераміки під натуральний відтінок емалі (абатмент). Відбувається повне відновлення форми, кольору і функцій втраченого зуба. Штучними зубами можна без побоювання пережовувати їжу. Правильно зроблена металокерамічна коронка не викликає негативних змін в яснах.

Яку б систему імплантації не вибрали стоматолог разом з пацієнтом, основний її зміст буде полягати в «підсаджуванні» штучного зуба на місце втраченого власного зуба. Однак при цьому дуже важливі: матеріали, методики, естетичний вигляд нових зубів, і витрачений на їх установку час. Тому в нашій клініці ми пропонуємо відразу декілька систем імплантації: це дозволяє вибрати саме такі методики, які максимально підходять до способу життя і стану здоров'я пацієнта.

Наприклад, імплантація за допомогою продукції компанії A.B.Dental Devices дозволяє виправити вид посмішки після втрати зуба протягом одного візиту до стоматолога (одноетапна імплантація). Завдяки новим технологіям можна відразу встановити тимчасову коронку, яка імітує зубну емаль, щоб зовнішність не страждала через дефекти зубного ряду (зазвичай коронку ставлять тільки через кілька місяців, після повного приживлення імплантату). Це стане в нагоді людям публічних професій і всім, кому важливий бездоганний вигляд.


Німецька система імплантації ICX може похвалитися найпередовішими технологічними і конструктивними рішеннями. Глибокий конічний інтерфейс виключає мікроподвіжності з'єднання імплантат-абатмент. Серед інших переваг - зміцнений сплав, гідрофільна поверхня, суцільнокерамічний абатмент з оригінальним фіксуючим гвинтом, і багато іншого.

Зубні імпланти компаній Iterum, MIS і Alpha Bio також мають пористу поверхню: медичний титановий сплав обробляють вологим піскоструминним методом з використанням оксиду алюмінію і кислоти. Завдяки цьому їх рівень остеоінтеграції (імплантації в кістку) дуже високий. Мікропори абсорбують кров після установки імплантату. Утворюється згусток, який дасть змогу покращити кріплення фібринових ниток.
Nакож протезування зубів імплантами Alpha Bio дозволяє уникнути операцій з нарощування кісткового масиву, досить висоти кістки всього два міліметри. Деякі види імплантів Alpha Bio можна встановлювати відразу після видалення зуба і «користуватися» ними без побоювання.

Система MIS може похвалитися величезною різноманітністю форм, діаметрів і довжин імплантів. Їх можна підібрати для будь-якого зубного ряду, навіть самого складного в плані протезування. Імпланти виробляють з урахуванням, новітніх з перевірених, розробок в області остеоінтеграції біомеханіки.