+38 (056) 736-35-00

+38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47

пр Гагаріна 108, Дніпро

СЕР 17

Відбілювання зубів

Білосніжна усмішка вже давно перестала бути надбанням виключно політиків, акторів і менеджерів з продажу. Нині мати подібну посмішку прагне кожна людина. Адже, дійсно, вона виглядає дуже ефектно і при спілкуванні з іншими людьми може стати прекрасним аргументом чого завгодно.

Відбілювати зуби вперше стали приблизно 150 років тому. Перші згадки про подібну процедуру датуються 1850 роком, коли для цього використовувалася щавлева кислота. Хоча видалення нальоту з зубів за допомогою перекису водню було відомо вже з 1844 року. А активувати перекис високоінтенсивним потоком світла було запропоновано в 1918 році. Широку популярність ця процедура отримала приблизно ще через 50 років.

Чому потрібно відбілювати зуби


Емаль зубів змінює свій колір на більш темний з цілого ряду причин. Так, цьому сприяє надмірне вживання кави або чаю, алкоголю. Куріння призводить до пожовтіння зубів. Також емаль темніє і після вживання деяких медикаментів і антибіотиків. Крім того, потемніння викликається деякими генетичними відхиленнями і захворюваннями.

Різні методики


Справа в тому, що справжнє відбілювання часто плутають з різними висвітленнями. До них відносять застосування різних висвітлюючих та полірувальних паст і гелів, очищення зубів ультразвуком, піскоструминні процедури і деякі інші. Вони не відбілюють зуби, а лише роблять їх світліше.

Справжнє відбілювання працює з пігментами, розташованими у внутрішніх тканинах зуба, роблячи їх прозорими. І такі процедури можна розділити також на дві категорії. При використанні перших на поверхню зуба наноситься спеціальний гель, який під впливом ультрафіолетового випромінювання змінює забарвлення зуба. При цьому часто підвищується чутливість ясен і самих зубів, що може мати деякі хворобливі відчуття. Зовсім вже не можна застосовувати подібні методики при захворюваннях карієсом і парадонтозом.

До других відноситься лазерне відбілювання, яке впливає в індивідуальному порядку на кожен зуб, що дозволяє уникнути виникнення розбіжність в забарвленні різних зубів. Крім того, лазерне відбілювання цілком можна використовувати і при захворюваннях зубів, так як їх чутливість при цьому не підвищується.

Чим добре лазерне відбілювання


По-перше, воно абсолютно безболісно, що стає незрівнянним плюсом при повальній боязні людей звертатися в стоматологічні клініки.

По-друге, дана методика є абсолютно безпечною, так як лазер досить делікатно працює як з емаллю, так і з внутрішніми тканинами зуба, не приводячи до їх пересушування або витончення, не підвищуючи їх чутливість.

По-третє, це ефективно і довговічне. Повного відбілювання можна досягти за 5-8 процедур, тривалістю приблизно 40 хвилин кожна, проте вже після першої стає помітний невеликий ефект. При цьому, пройшовши повний курс відбілювання, можна закріпити отриманий результат приблизно на 10 років. Звичайно ж, при правильному і дбайливому поводженні з власними зубами. Та й емаль при цьому зміцнюється і навіть відновлюється, що не може не радувати.

Краса ваших зубів, блискучість вашої посмішки - зайва допомога в налагодженні особистого життя і кар'єри, тому процедура лазерного відбілювання повинна явно зацікавити вас, як вельми зручний спосіб домогтися і того і іншого одним махом.

Ставтеся дбайливо до своїх зубів, адже, на відміну від волосся, вони у вас одні й на все життя (звичайно, якщо не говорити про протезування).